Wydarzenia
HARMONOGRAM 2023/2024
WRZESIEŃ
- 15.09 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Fruwający magnes"
- 21.09 godz. 10:00 Obchody Dnia Przedszkolaka w ogrodzie: gry, zabawy, aktywność twórcza dzieci przy muzyce.
PAŹDZIERNIK
- 13.10 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Ciesz, czy nie ciecz"
- od 17.10 do 06.11 Konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt. "Podróże po Polsce"
- 20.10 Warsztaty plastyczne na podstawie wiersza D. Wawiłow "Rupaki" w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa:
grupa III i IV godz. 9:00
grupa I i II godz. 10:15 - 23.10 Teatrzyk "Na jesiennym liściu" DUR-MOLL w ramach programu "Kulturalny przedszkolak"
- 23-27.10 Sadzenie przez dzieci żonkili w ramach Akcji Ośrodka Hospicjum Domowego Księży Marianów ul. Tykocińska 27/35
- 24.10 Spacer edukacyjny z przewodnikiem Muzeum Woli /grupa IV/
LISTOPAD
- od 17.10 do 06.11 Konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt. "Podróże po Polsce"
- 07.11 godz. 9:30 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa IV/
- 08.11 godz. 11:15 Teatrzyk "Wesoły pociąg" DUR-MOLL w ramach programu "Kulturalny przedszkolak"
- 10.11 godz. 9:30 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa II/
- 10.11 godz. 11:11 Wspólne odśpiewanie Hymnu Narodowego
- 10.11 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Jak powstaje prąd"
- 13.11 godz. 14:30 Zabawa integracyjna z okazji Święta Niepodległości dla wszystkich grup
- 20-24.11 Tydzień Pluszowego Misia - tematyka zajęć związana z prawami dziecka
- 23.11 godz. 14:30 Zabawa integracyjna dla wszystkich grup z okazji obchodów Dnia Pluszowego Misia z wykorzystaniem literatury dziecięcej - przedsięwzięcie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
- 28.11 godz. 11:00 Cyrk w Przedszkolu "Pomponi"
GRUDZIEŃ
- 5.12 godz. 15:15 Warsztaty Bożonarodzeniowe dla Dzieci i Rodziców w przedszkolu /grupa II i IV/
- 6.12 godz. 9:30 Zabawa Mikołajkowa dla dzieci - konkursy, zabawy przy muzyce w poszczególnych grupach
- 7.12 godz. 9:20 Wyjście na Mikołajkowy Festiwal Sportu, podsumowanie akcji "Przedszkole strzela gole" organizowane przez MOS 3 Śródmieście ul. Międzyparkowa 4 /grupa IV/
- 7.12 godz.15:15 Warsztaty Bożonarodzeniowe dla Dzieci i Rodziców w przedszkolu /grupa I i III/
- 8.12 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Zegar słoneczny"
- 8.12 Zdjęcia z Mikołajem
- 11.12 godz. 9:15 Pieczenie pierniczków /grupa I i III/
- 12.12 godz. 9:15 Pieczenie pierniczków /grupa II i IV/
- 18.12 godz. 14:45 Kolędowanie dla dzieci przy choince
- 20.12 godz. 9:00 Mikołajkowy teatrzyk oraz wizyta Mikołaja
STYCZEŃ
- 12.01 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Tajemnice rdzy"
- 23.01 od godz. 13:00 Dzień Babci i Dziadka
- 29.01 godz. 10:00 Wyjście do Teatru Capitol na spektakl pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" /wszystkie grupy/
LUTY
- 6.02 od godz. 11:30 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt.:"Chemiczne zwierzęta"
- 9.02 od godz. 9:30 Bal Karnawałowy /od 8:30 będą robione zdjęcia/
- 14.02 godz.9:50 Olimpiada Sportowa w Szkole Podstawowej nr 220 /grupa IV/
- 19.02 godz. 11:30 Wyjście do Galerii Zachęta /grupa IV/
- 23.02 godz. 9:15 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa IV/
- 27.02 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa I/
- 29.02 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa II/
MARZEC
- 4.03 Wyjście do Biblioteki ul. Chłodna /grupa III/
- 8.03 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt.:"Młody ekolog"
- 13.03 godz. 10:00 Wizyta Policjanta
- 14.03 Wiosenna sesja zdjęciowa
- 14.03 Wyjście do remizy strażackiej
9:30 - grupa III i IV
10:00 - grupa I i II - 15.03 od godz. 9:00 Warsztaty dla dzieci z pierwszej pomocy
- 19.03 Warsztaty Wielkanocne
- 21.03 Powitanie wiosny - zabawa integracyjna
- 22.03 od godz. 10:00 Zajęcia "Wiosenna zagroda czyli idzie wiosna" - Warsztaty z żywymi kurczakami /wszystkie grupy/
- Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa II/
KWIECIEŃ
- 12.04 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Ciepło-zimno"
- 24.04 Wyjście do Biblioteki ul. Chłodna /grupa III/
- Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa I/
MAJ
- 07-10.05 od godz. 10:00 Plener Malarski Przedszkolaków - malowanie w ogrodzie przedszkolnym dzieci z rodzicami
7.05 Plener grupa IV
8.05 Plener grupa III
9.05 Plener grupa II
10.05 Plener grupa I - 17.05 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt.: "Wykrywanie skrobi"
- 28.05 Dzień Mamy i Taty
godz. 13:00 - grupa I
godz. 14:00 - grupa II
CZERWIEC
- 03.06 Zabawy sportowe z okazji Dnia Dziecka
- 06.06 Zakończenie roku i Dzień Mamy i Taty /grupa III i IV/
- 14.06 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Ruchy powietrza i wody"