Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

HARMONOGRAM 2023/2024

WRZESIEŃ

  • 15.09 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Fruwający magnes" 
  • 21.09 godz. 10:00 Obchody Dnia Przedszkolaka w ogrodzie: gry, zabawy, aktywność twórcza dzieci przy muzyce.

PAŹDZIERNIK

  • 13.10 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Ciesz, czy nie ciecz"
  • od 17.10 do 06.11 Konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt. "Podróże po Polsce"
  • 20.10 Warsztaty plastyczne na podstawie wiersza D. Wawiłow "Rupaki" w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa:
    grupa III i IV godz. 9:00
    grupa I i II godz. 10:15
  • 23.10 Teatrzyk "Na jesiennym liściu" DUR-MOLL w ramach programu "Kulturalny przedszkolak"
  • 23-27.10 Sadzenie przez dzieci żonkili w ramach Akcji Ośrodka Hospicjum Domowego Księży Marianów ul. Tykocińska 27/35
  • 24.10 Spacer edukacyjny z przewodnikiem Muzeum Woli /grupa IV/

LISTOPAD

  • od 17.10 do 06.11 Konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt. "Podróże po Polsce"
  • 07.11 godz. 9:30 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa IV/
  • 08.11 godz. 11:15 Teatrzyk "Wesoły pociąg" DUR-MOLL w ramach programu "Kulturalny przedszkolak"
  • 10.11 godz. 9:30 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa II/
  • 10.11 godz. 11:11 Wspólne odśpiewanie Hymnu Narodowego
  • 10.11 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Jak powstaje prąd"
  • 13.11 godz. 14:30 Zabawa integracyjna z okazji Święta Niepodległości dla wszystkich grup
  • 20-24.11 Tydzień Pluszowego Misia - tematyka zajęć związana z prawami dziecka
  • 23.11 godz. 14:30 Zabawa integracyjna dla wszystkich grup z okazji obchodów Dnia Pluszowego Misia z wykorzystaniem literatury dziecięcej - przedsięwzięcie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
  • 28.11 godz. 11:00 Cyrk w Przedszkolu "Pomponi"

GRUDZIEŃ

  • 5.12 godz. 15:15 Warsztaty Bożonarodzeniowe dla Dzieci i Rodziców w przedszkolu /grupa II i IV/
  • 6.12 godz. 9:30 Zabawa Mikołajkowa dla dzieci - konkursy, zabawy przy muzyce w poszczególnych grupach
  • 7.12 godz. 9:20 Wyjście na Mikołajkowy Festiwal Sportu, podsumowanie akcji "Przedszkole strzela gole" organizowane przez MOS 3 Śródmieście ul. Międzyparkowa 4 /grupa IV/
  • 7.12  godz.15:15 Warsztaty Bożonarodzeniowe dla Dzieci i Rodziców w przedszkolu /grupa I i III/
  • 8.12 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Zegar słoneczny"
  • 8.12 Zdjęcia z Mikołajem
  • 11.12 godz. 9:15 Pieczenie pierniczków /grupa I i III/
  • 12.12 godz. 9:15 Pieczenie pierniczków /grupa II i IV/
  • 18.12 godz. 14:45 Kolędowanie dla dzieci przy choince
  • 20.12 godz. 9:00 Mikołajkowy teatrzyk oraz wizyta Mikołaja

STYCZEŃ

  • 12.01 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Tajemnice rdzy"
  • 23.01 od godz. 13:00 Dzień Babci i Dziadka
  • 29.01 godz. 10:00 Wyjście do Teatru Capitol na spektakl pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" /wszystkie grupy/

LUTY

  • 6.02 od godz. 11:30 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt.:"Chemiczne zwierzęta"
  • 9.02 od godz. 9:30 Bal Karnawałowy /od 8:30 będą robione zdjęcia/
  • 14.02 godz.9:50 Olimpiada Sportowa w Szkole Podstawowej nr 220 /grupa IV/
  • 19.02 godz. 11:30 Wyjście do Galerii Zachęta /grupa IV/
  • 23.02 godz. 9:15 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa IV/
  • 27.02 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa I/
  • 29.02 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa II/

MARZEC

  • 4.03 Wyjście do Biblioteki ul. Chłodna /grupa III/
  • 8.03 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt.:"Młody ekolog"
  • 13.03 Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa II/
  • 14.03 Wiosenna sesja zdjęciowa
  • 15.03 od godz. 9:00 Warsztaty dla dzieci z pierwszej pomocy
  • 19.03 Warsztaty Wielkanocne
  • 21.03 Powitanie wiosny - zabawa integracyjna
  • 22.03 od godz. 10:00 Zajęcia "Wiosenna zagroda czyli idzie wiosna" - Warsztaty z żywymi kurczakami /wszystkie grupy/

KWIECIEŃ

  • 12.04 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Ciepło-zimno" 
  • 24.04 Wyjście do Biblioteki ul. Chłodna /grupa III/
  • Wyjście do Biblioteki ul. Przechodnia 2 /grupa I/

MAJ

  • 07-10.05 od godz. 10:00 Plener Malarski Przedszkolaków - malowanie w ogrodzie przedszkolnym dzieci z rodzicami
                7.05 Plener grupa IV
                8.05 Plener grupa III
                9.05 Plener grupa II
              10.05 Plener grupa I
  • 17.05 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Wykrywanie skrobi"
  • 28.05 Dzień Mamy i Taty 
              godz. 13:00 - grupa I
              godz. 14:00 - grupa II

CZERWIEC

  • 03.06 Zabawy sportowe z okazji Dnia Dziecka
  • 06.06 Zakończenie roku i Dzień Mamy i Taty /grupa III i IV/
  • 14.06 od godz. 11:20 LABOODKRYWCY /doświadczanie przez eksperymentowanie/ warsztaty pt. :"Ruchy powietrza i wody"