Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktualności

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie!

Z okazji Waszego Święta pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia zdrowia i długich lat życia upływających w radościi miłości ze strony wnucząt i rodzin.Życzenia składają Dyrektor przedszkola, grono pedagogiczne oraz pracownicy. Serdecznie zapraszamy do podziwiania prac.

Stroik Bożonarodzeniowy

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za wykonanie pięknych i twórczych prac, przygotowanych na konkurs „Rodzinnych stroików Bożonarodzeniowych”. Zapraszamy do oglądania prac wystawionych w Przedszkolu nr 4.

Pieczenie pierniczków

Kolejny rok z rzędu w naszym Przedszkolu miało miejsce wspólne pieczenie pierniczków. Dzieci z pomocą nauczycielek samodzielnie wyrabiały ciasto, wałkowały, wykrawały kształty a po upieczeniu samodzielnie ozdabiały słodkości. Przyniosło to wszystkim niesamowitą radość.

Warsztaty Bożonarodzeniowe

Aby tradycji stało się zadość oraz by w naszym Przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera, zorganizowaliśmy Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne. Podczas warsztatów powstały pełne uroku, piękne i niepowtarzalne ozdoby świąteczne.

Tydzień Pluszowego Misia

Prace plastyczne wykonane wspólne z grupą kolegów i koleżanek oraz prace plastyczne wykonane samodzielnie.

 Zapraszamy Rodziców do czytania - Zwierzęta w miom domu

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w Przedszkolu nr 4

20.11.2020 r. – Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka – poznanie praw dziecka oraz wykonanie wspólnego plakatu przez dzieci w grupach na temat praw dziecka.

Komitet Ochrony Praw Dziecka
Unicef - Prawa dziecka
Gdzie szukać pomocy - prawa dziecka

Święto niepodległości - 10 listopada

Dzieci i nauczyciele wezmą udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek 10 listopada o godz. 11:11 w ogrodzie przedszkolnym.